LifeFree.pl

Joanna Barszczewska

Barszczewska Joanna 1
Imię i nazwisko: Joanna Barszczewska Profesja: Terapeuta
Strona www: https://www.gabinet-psychologiczny.org
E-mail: info@gabinet-psychologiczny.org
Telefon: 695 167 338

Doświadczenie:

Ukończyła Psychologię i Filozofię na wrocławskich uczelniach. Współpracuje ze stowarzyszeniami i fundacjami, m.in. ze Stowarzyszeniem Kobiet Po Mastektomii "Amazonki" z Gryfic i Trzebiatowa, koszalińskim Klubem Zdrowia oraz Warszawską Fundacją ZROBIMY. Prowadzi działalność popularnonaukową, pisząc artykuły o tematyce psychologicznej oraz prowadząc spotkania i warsztaty psychoedukacyjne.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje z osobami cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia natury psychicznej i somatycznej oraz z osobami, które potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z problemami codziennego życia. Jako terapeuta stara się pomagać osobom, które doświadczają cierpienia. Rozwija taką praktykę psychologiczną, która odpowiada na konkretne problemy, dlatego łączy elementy różnych nurtów tak, aby interwencje terapeutyczne odpowiadały indywidualnym potrzebom.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.