LifeFree.pl

Jadwiga Wyląg

Wyląg Jadwiga
Imię i nazwisko: Jadwiga Wyląg Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.protg.pl
Telefon: 504 428 732
Facebook: https://www.facebook.com/protarnowskiegory

Doświadczenie:

Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego. Dodatkowo ukończyła roczny Kurs umiejętności interpersonalnych i podstaw pomagania oraz 3-letnią Szkołę Trenerów Grupowych i Terapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Utrzymując najwyższe standardy pracuje pod stała superwizją. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe obejmuje między innymi prace w Publicznym Ośrodku Adopcyjno - Opiekuńczym, Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Dąbrowie Górniczej i Piekarach Ślaskich oraz w prywatnym Gabinecie Pomocy Psychologicznej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Od lat zaangażowana w prace z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami w formie prowadzenia terapii indywidualnej, rodzinnej, zajęć grupowych, psychoprofilaktycznych, rozwojowych oraz grup wsparcia. Wspiera osoby zawodowo pracujące z dziećmi - nauczycieli, pedagogów szkolnych. Pomaga dzieciom które doświadczają trudności w radzeniu sobie z emocjami, problemów na polu relacji z rówieśnikami, obniżonego poczucia własnej wartości, nieśmiałości i leku w tym leczenie fobii społecznej, mutyzmu wybiorczego, objawów psychosomatycznych (bóle brzucha, głowy, wymioty). Pomaga rodzicom w rozumieniu przyczyn trudności przejawianych przez dzieci – psychoedukacja, skutecznie wspierać swoje dzieci w rozwoju i przezwyciężaniu trudności, w rozwijaniu kompetencji wychowawczych, w kryzysowych sytuacjach rodzinnych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.