LifeFree.pl

Izabela Lukoszek

Lukoszek Izabela
Imię i nazwisko: Izabela Lukoszek Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.izabelalukoszek.pl
Telefon: 608 438 198

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zbudowane ma w oparciu o pracę w Szpitalu Psychiatrycznym, Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, Zespole Leczenia Środowiskowego, Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego, Hospicjum. Od pięciu lat prowadzi prywatną praktykę psychologiczną i psychoterapeutyczną. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Jest w trakcie szkolenia I stopnia z psychodramy w Polskim Instytucie Psychodramy. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyła całościowe szkolenie do certyfikatu psychoterapeuty atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową. Zajmuje się diagnozą psychologiczną, wsparciem psychologicznym. Pracuje z osobami dorosłymi stojącymi wobec różnych kryzysów życiowych, trudnych momentów w swoim życiu, przeżywającymi trudności emocjonalne, doświadczającymi nerwicy, depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej, trudności wynikających ze struktury osobowości, chorującymi na schizofrenię. W pracy psychoterapeutycznej najbliższa jest jej idea integracji podejść, nurtów psychoterapii w rozumieniu osoby, która zgłasza się ze swoimi trudnościami. W swojej pracy kieruje się zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.