LifeFree.pl

Izabela Kluzek

Kluzek Izabela
Imię i nazwisko: Izabela Kluzek Profesja: Coach, Trener
Strona www: https://izabelakluzek.pl
E-mail: ikluzek@hprgroup.pl
Telefon: 695 434 343
Facebook: https://www.facebook.com/izabela.kluzek/

Doświadczenie:

Jest dyrektorem zarządzającym HPR Group oraz certyfikowanym Coachem ICF na poziomie ACC, ukończyła szkołę trenerską, a także liczne szkolenia z obszaru HR. Jako business coach prowadzi executive i business coaching, jak i coaching grupowy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w firmie doradczo-szkoleniowej. Przez okres ponad 10 lat zajmowała się zarządzaniem zespołem konsultantów i trenerów, pełniła również funkcje managera projektów jak również w organizacjach rolę HR Managera. Jest trenerem z zakresu umiejętności managerskich oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Dotychczas przeszkoliła i brała udział w przygotowaniu ponad 700 osób do zawodu coacha, zarówno jako trener, coach ale również mentor.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jest trenerem, mentorem i coachem. Te trzy role łączy podczas prowadzenie szkoleń z zakresu coachingu. Jej doświadczenie związane z coachingiem i trenerstwem pozwoliły na stworzenie autorskich programów i prowadzenie różnych form pomocy. Business Coaching to spotkanie coacha z klientem w celu pracy nad wybranym przez klienta celu biznesowym. Business Coaching oparty jest na procesie co oznacza, że jest kilka spotkań na których coach towarzyszy klientowi w drodze do realizacji wyznaczonych celów. Life Coaching różni się od business coachingu tematyką spotkań. Klient life coachingu pracuje głównie w zakresie pracy nad rozwojem siebie oraz swoich obszarów życiowych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.