LifeFree.pl

Izabela Butniewicz-Folusiak

Butniewicz Izabela
Imię i nazwisko: Izabela Butniewicz-Folusiak Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://psychoterapia-spotkanie.pl
E-mail: izabela_bf@tlen.pl
Telefon: 604 450 311
Facebook: https://web.facebook.com/PsychoterapiaSpotkanie?_rdc=1&_rdr

Doświadczenie:

Ukończyła wyższe studia magisterskie na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego na kierunku politologia. Ukończyła 4-letni całościowy kurs z zakresu psychoterapii Gestalt – Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Posiada rekomendację trenerską I-wszego stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest absolwentką rocznej Szkoły Trenerów w Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM w Katowicach. Brała udział w treningach z zakresu pracy z ciałem, kreatywności oraz Analizie Transakcyjnej, treningach terapeutycznych oraz warsztatach z zakresu rozwoju osobistego.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Psychoterapia to forma wsparcia i sposób na lepsze zrozumienie siebie i innych. Jest metodą rozwiązywania problemów życiowych, sposobem na poprawę jakości życia i rozwój osobisty. Pomaga poprzez psychoterapię Gestalt dorosłym i młodzieży indywidualnie oraz parom/małżeństwom.

Inspiracja:

Każdy jest dla niej wyjątkowy i niepowtarzalny. Z ciekawością i wrażliwością odkrywa razem z drugą osobą, w jaki sposób doświadcza i przeżywa siebie i swoje życie. Wybrała psychoterapię Gestalt, ponieważ traktuje każdego człowieka całościowo, bierze pod uwagę ciało, umysł i uczucia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.