LifeFree.pl

Iwona Żbikowska

Żbikowska Iwona 1
Imię i nazwisko: Iwona Żbikowska Profesja: Coach
Strona www: http://coaching.supra.pl
E-mail: i.zbikowska@supra.pl
Telefon: 502 313 636

Doświadczenie:

Ukończyła studia na Akademii Morskiej w Gdyni o kierunku zarządzanie i marketing oraz Akademię Rozwoju Umiejętności Trenerskich na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Posiada certyfikat coacha ICC oraz akredytację coacha superwizora Polskiej Izby Coachingu. Jako HR Business Partner pracuje z kadrą średniego i wyższego szczebla. Aktywnie działa w dziedzinie rozwoju osobistego. Ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń, warsztatów i treningów dla wszystkich grup odbiorców.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jest specjalistką public relations i doradztwa personalnego oraz ekspertem Master Business Trainer. Specjalizuje się zarówno w coachingu indywidualnym jak i grupowym. Coaching holistyczny, który proponuje odbywa się zgodnie ze Standardami ICC. Podejście holistyczne uwzględnia, że na nasze zachowania ma wpływ nie tylko wiedza i umiejętności. Istotne są: system przekonań i poglądów, zakorzenione nawyki w myśleniu i działaniu, hierarchia wartości, poczucie tożsamości, odczuwania równowagi między życiem osobistym a zawodowym. Współpracuje z klientami indywidualnymi, kadrą zarządzającą średniego i wyższego szczebla oraz zespołami jako life, business i team coach.

Inspiracja:

Nauczyła się decydować i dbać o swoją przestrzeń. Dla niej praca coacha stała się pasją, której w pełni się oddaje. Robi to z ogromną radością. Lubi słuchać muzyki klubowej Norah Jones, chodzić na spacery i tańczyć.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.