LifeFree.pl

Iwona Wołkowicz

Wołkowicz Iwona
Imię i nazwisko: Iwona Wołkowicz Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://ccip.pl
E-mail: kontakt@ccip.pl
Telefon: 574 259 064
Facebook: https://web.facebook.com/Centrum-Coachingu-i-Psychoterapii-213168372429614/

Doświadczenie:

Posiada 7 lat doświadczenia zawodowego w międzynarodowych firmach konsultingowych jako konsultant, starszy konsultant oraz menadżer. Zajmuje się doradztwem dla inwestorów w zakresie polskiego rynku pracy, projektami HR w obszarze szkoleń, rekrutacji i rozwoju ścieżek karier. Doświadczenie w obszarze pomocy psychologicznej i psychoterapii zdobywała w II Klinice Psychiatrycznej Uniwersytetu Medycznego, na oddziale dziennym Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Ukończyła Uniwersytet SWPS, zdobyła licencję międzynarodowego coacha ICC, Certyfikat trenera – Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA i Certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego (Centrum CBT).

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym z elementami Terapii Schematów. Praktykowane podejście bazuje na aktualnych, rzetelnych badaniach naukowych zgodnie z założeniami EBM – evidence based medicine. Psychoterapia osób dorosłych doświadczających trudności w relacja z innymi ludźmi, cierpiących z powodu lęków, chronicznie obniżonego nastroju, depresji, doświadczających problemów psychosomatycznych, doświadczających niepewności w obrębie poczucia własnej wartości, cierpiących z powodu samotności/pustki/poczucia braku sensu życia. W pracy coachingowej bazuje na międzynarodowych standardach i kodeksie etycznym ICC. Specjalizuje się w coachingu kariery, coachingu menedżerskim oraz doradztwie zawodowym. Od 2011 roku realizuje autorskie warsztaty rozwijające kompetencje osobiste i zawodowe.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.