LifeFree.pl

Iwona Jopek

Jopek Iwona
Imię i nazwisko: Iwona Jopek Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapiaolsztyn.eu
E-mail: psychoterapiaolsztyn@gmail.com
Telefon: 602 739 523
Facebook: https://web.facebook.com/gabinetpsychoterapiiolsztyn/

Doświadczenie:

Wiedzę i doświadczenie zdobywała pracując z osobami dorosłymi, dziećmi i rodzinami, prowadząc grupy terapeutyczne, socjoterapeutyczne i terapię indywidualną osób dorosłych, między innymi w Świetlicy Terapeutycznej Nr 1 w Olsztynie, Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie, Centrum Szkolenia Uzbrojenia i Elektroniki w Olsztynie, Ośrodku Treningu i Psychoedukacji "Mediator” a także prowadząc praktykę prywatną. Odbyła kilka ważnych szkoleń z zakresu psychologii: Studium Psychoterapii Rodzin, Studium Terapii Gestalt, w Szkole Trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, jest także trenerem grupowym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się pomaganiem ludziom z problemami emocjonalnymi i trudnościami osobistymi prowadząc długoterminową, indywidualną psychoterapię oraz terapię małżeńską i rodzinną. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe i wszechstronne wykształcenie, dlatego też w zależności od potrzeb osoby zgłaszającej się po pomoc, potrafi skutecznie dobierać właściwe metody umożliwiające rozwiązanie problemu stosując zintegrowane modele psychoterapii.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.