LifeFree.pl

Iwona Bodziony

Bodziony Iwona
Imię i nazwisko: Iwona Bodziony Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog-bodziony.pl
E-mail: iwobod@wp.pl
Telefon: 606 230 628

Doświadczenie:

Jest szkoleniowcem w zakresie psychoterapii, treningu grupowego, terapii uzależnień. Jest wykładowcą Wyższej Szkoły Biznesu NLU w Nowym Sączu, a także wykładowcą i współpracownikiem Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz Małopolskiego Ośrodka Szkolenia Terapeutów Uzależnień w Krakowie. W swojej pracy stosuje metodę integracyjną pozwalającą korzystać z metod różnych podejść terapeutycznych w zależności od rodzaju problemu klienta oraz jego osobowości i preferencji.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną dla osób doświadczających trudności w codziennym życiu, mających problemy w kontaktach społecznych, relacjach rodzinnych, cierpiących z powodu lęku, smutku, depresji, znajdujących się w sytuacji kryzysu (rozpad związku, żałoba, utrata pracy).
Pracuje również z osobami z rodzin dysfunkcjonalnych, których urazy psychiczne z dzieciństwa mogą być źródłem różnorodnych trudności i cierpień w życiu dorosłym (DDA). Prowadzi także psychoterapię osób po wydarzeniach traumatycznych. Prowadzi psychoterapię grupową i małżeńską, treningi psychologiczne oraz treningi rozwijające umiejętności (np. radzenie sobie ze stresem, ze złością, budowanie poczucia własnej wartości)

Inspiracja:

Jej najcenniejszymi nauczycielami są pacjenci, którzy zechcieli podzielić się swoimi najgłębszymi lękami i pragnieniami i pozwolili wspólnie odbyć drogę do zdrowienia przy pomocy daru, jakim jest dar terapii.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.