LifeFree.pl

Irmina Bobowska

Bobowska Irmina
Imię i nazwisko: Irmina Bobowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://irminabobowska.pl
E-mail: gabinet@irminabobowska.pl
Telefon: 600 993 987

Doświadczenie:

Absolwentka psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła specjalizację z psychologii klinicznej w SWPS we Wrocławiu. Studiowała psychoterapię psychodynamiczną i psychodramę podczas Kursu Psychoterapii atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkoliła się w zakresie terapii systemowej, indywidualnej i rodzinnej przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ukończyłam całościowe szkolenie z terapii ericksonowskiej w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Kurs Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej w Labolatorium Psychoedukacji w Warszawie. Poza tym wiele setek warsztatów, szkoleń i własnych sesji.

Doświadczenie kliniczne w zawodzie zdobywała pracując od 2005 r. w oddziale rehabilitacji psychiatrycznej Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Złotoryi, Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic, Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień, Dziennym Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Koninie, Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Humani w Poznaniu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Swoja ofertę pomocy klinicznej i psychoterapeutycznej kieruje do osób dorosłych i młodzieży w Poznaniu. Prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapie indywidualną długo i krótkoterminowa, terapię małżeństw i par. W gabinecie oferuje różne metody pomocy psychologicznej dopasowane do indywidualnych potrzeb. Pomaga w przemianie poczucia siebie jako odrębnej tożsamości, aby poczuć prawdziwą wolność i mądrość płynącą z wnętrza.

Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, szanując jego autonomię, światopogląd i potrzeby. Zapewnia dyskrecję, nieoceniającą atmosferę, profesjonalizm. Dbając o dobro klienta respektuje standardy zawodowe i etyczne wyznaczone przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Kodeks Etyczno-Zawodowy Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.