LifeFree.pl

Ilona Łukasik

Łukasik Ilona
Imię i nazwisko: Ilona Łukasik Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://www.smartway.edu.pl
E-mail: lukasik@smartway.edu.pl
Telefon: 660 994 978
Facebook: https://web.facebook.com/profile.php?id=100001388064009

Doświadczenie:

Ukończyła Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji („Trener biznesu”), Wyższą Szkołę Społeczną w Lublinie („Doradztwo zawodowe”) oraz Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Od 2008 r. pracuje w obszarze szkoleń i rozwoju jako trener kompetencji osobistych i interpersonalnych, od 2010 r. także jako coach (ICC). W latach 2011-2013 jako Specjalista ds. Szkoleń/Trener wewnętrzny i coach opracowywała i wdrażała rozwiązania w dziedzinie HR, zajmowała się rozwojem pracowników firmy branży IT. Projektowała i prowadziła szkolenia wewnętrzne oraz coaching indywidualny kadry managerskiej. Od 2012 r. współpracuje jako trener/wykładowca z Pomorską Szkołą Psychologii na Kierunku Psychologia Rozwoju Osobistego, dzieląc się dotychczas zdobytą wiedzą i doświadczeniem, a zarazem ucząc się i czerpiąc z doświadczeń swoich słuchaczy. Poszerza także wiedzę i rozwija umiejętności, uczestnicząc w kursach i szkoleniach – także w tych, które sama organizuje.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jej misją jest wspieranie w dokonywaniu zmian, by droga do osiągnięcia tego, co w życiu ważne była podróżą w stylu "SMART". Pomaga zapracowanym, zmęczonym i zestresowanym osobom, które czują, że nie mają czasu, zaniedbują siebie, swoich bliskich i mają generalnie dość. Pomaga złapać oddech, odzyskać wewnętrzny spokój, siłę i równowagę. Oferuje coaching życiowy, biznesowy i kariery.

Inspiracja:

Realizując swoją pasję, zaprasza do zatrzymania się, do złapania oddechu, odzyskania siły i równowagi, a następnie do „rozwijania skrzydeł”, bo doskonale wie, czym jest „strach przed lataniem”, ale też satysfakcja z latania zgodnego ze sobą, własnym Ja. Kiedy doświadczają tego jej klienci, jest to dla niej ogromna radość – nie do opisania.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.