LifeFree.pl

Iga Zielińska

Zielińska Iga
Imię i nazwisko: Iga Zielińska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://terapiapoznan.com.pl
E-mail: zielinska.iga@wp.pl
Telefon: 609 445 907
Facebook: https://web.facebook.com/psychoterapiapoznan/

Doświadczenie:

Absolwentka 4 - letniej, podyplomowej Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Dbając o aktualność swej wiedzy, umiejętności i rozwoju własnego, rokrocznie bierze udział w szkoleniach, treningach, konferencjach w zakresie szeroko rozumianej psychoterapii - Szkolenie "Praca z parą w nurcie Gestalt" - Wielkopolska Szkoła Psychoterapii Gestalt, warsztat szkoleniowy dla psychoterapeutów "Wartości Dialogu", staż kliniczny w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Gestalt to dla niej nie tylko koncepcja filozoficzno-psychologiczna czy narzędzie do pracy, ale przede wszystkim sposób przeżywania i pojmowania siebie, innych ludzi i świata. Dzięki temu może łączyć pracę z pasją. Zajmuje się psychoterapią indywidualną Gestalt, konsultacjami psychoterapeutycznymi, interwencją kryzysową i psychoedukacją.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.