LifeFree.pl

Honorata Hamerska

Hamerska Honorata 2
Imię i nazwisko: Honorata Hamerska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.moja-psychoterapia.pl
E-mail: hamerska@gmail.com
Telefon: 608 022 923

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię na UAM w Poznaniu oraz jest absolwentką 4-letniego Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Uczestniczy w szkoleniu certyfikacyjnym. Odbyła liczne szkolenia z zakresu psychoterapii i diagnozy klinicznej, m.in. Integratywna Psychoterapia Krótkoterminowa i Integratywna Psychoterapia Zaburzeń Depresyjnych i Lękowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w zawodzie. Pracuje w Oddziale Dziennym Psychiatryczno-Rehabilitacyjnym dla Dorosłych, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz prowadzi praktykę prywatną. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jej zainteresowania zawodowe dotyczą głównie zaburzeń depresyjnych, lękowych, osobowości oraz pracy systemowej. Prowadzi terapię indywidualną i rodzinną w nurcie integratywnym, co oznacza, że łączy w swojej pracy różne podejścia psychoterapeutyczne, m.in. ericksonowskie, psychodynamiczne, behawioralno-poznawcze, hellingerowskie, pracę z procesem. Wykorzystuje również elementy pracy z ciałem, mindfullness i hipnozę, a wszystko w celu skutecznego dopasowania metod pracy do indywidualnych potrzeb oraz osiągnięcia jak najszybszych efektów terapii.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.