LifeFree.pl

Halina Krupa

Krupa Halina
Imię i nazwisko: Halina Krupa Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://www.psychoedukacja.org
E-mail: h.krupa@psychoedukacja.org
Telefon: 660 354 043

Doświadczenie:

Absolwentka studiów podyplomowych z seksuologii, psychologii społecznej, politologii oraz Studium Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii w Sopocie. Ukończyła studia podyplomowe, Coaching w Organizacji w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Sopocie. Kurs zawodowy z psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin ukończyłam w WTTS (Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej) w Poznaniu. Odbyła liczne kursy, szkolenia i warsztaty m.in. Uważność w psychoterapii, Centrum CBT EDU, Warszawa, Terapia lęku, Stres, lęk i ból problemy psychosomatyczne u dzieci i młodzieży. Uczestniczyła w szkoleniach z: komunikacji społecznej, psychologicznych umiejętności w pracy edukatora, andragogiki, rozwiązywania konfliktów, krytyki i reagowania na krytykę, muzykoterapii, oraz wiele innych nawiązujących do psychoterapii i psychoedukacji.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Interesuje się i kształci w obszarze pomocy psychologiczno-terapeutycznej rodzinom oraz osobom dorosłym. Zaprasza do rozwiązywania problemów związanych z: stresem, apatią, depresją, wewnętrzną pustką, niekontrolowanymi emocjami. Prowadzi sesje coachingowe na zlecenie instytucji i indywidualnego klienta. Zajmuje się poradnictwem i pomocą psychologiczno-terapeutyczną, psychoterapią systemową, indywidualną i rodzin, komunikacją i rozwiązywaniem konfliktów, kryzysem w związku małżeńskim, partnerskim, wzmacnianiem poczucia własnej wartości, oszukiwaniem własnej tożsamości, wspieraniem dzieci i młodzieży z wykorzystaniem terapii systemowej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.