LifeFree.pl

Gabriela Lenkiewicz-Mrózek

Lenkiewicz-Mrózek Gabriela
Imię i nazwisko: Gabriela Lenkiewicz-Mrózek Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapialegnica.com
E-mail: gabriela.lenkiewicz@gmail.com
Telefon: 665 942 872
Facebook: https://web.facebook.com/gabriela.lenkiewiczmrozek.5

Doświadczenie:

Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Podczas studiów zrealizowałam specjalności: Psychoterapia Gestalt oraz Kliniczna Psychologia Zdrowia, Opieka Paliatywna i Terminalna. Ukończyła również czteroletni, całościowy kurs psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiada siedmioletnie doświadczenie w zawodzie psychologa i psychoterapeuty. Od 2009 roku pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jaworze, a od 2010 roku w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi. Przez dwa lata pracowała również jako psycholog szkolny. Ustawicznie rozwija swoje umiejętności zawodowe poprzez udział w szkoleniach i konferencjach dotyczących pomocy psychologicznej, psychoterapii oraz diagnozy.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy oprócz psychoterapii i diagnozy zajmuje się prowadzeniem warsztatów rozwijających kompetencje społeczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Prowadzi również warsztaty dla rodziców, które mają na celu rozwój ich umiejętności wychowawczych oraz szkolenia dla nauczycieli.

W pracy psychoterapeutycznej bazuje na podejściu psychodynamicznym. Styl pracy dostosowuje zawsze do konkretnego pacjenta i jego problemów. W pracy z dziećmi wykorzystuje dodatkowo metody z zakresu arteterapii, bajkoterapii oraz terapii poprzez zabawę. W swojej pracy kieruje się Kodeksem Etyki Psychoterapeuty Psychodynamicznego, w związku z czym zapewnia pacjentom pełną dyskrecję, a jej głównym celem jest udzielenie każdej osobie adekwatnej i skutecznej pomocy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.