LifeFree.pl

Gabriela Frącała

Frącala Gabriela 1
Imię i nazwisko: Gabriela Frącała Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://psyche.boleslawiec.pl
E-mail: prac.psyche@gmail.com
Telefon: 604 759 982
Facebook: https://www.facebook.com/psycholog.boleslawiec/

Doświadczenie:

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, czteroletni kurs psychoterapii systemowej organizowanym przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie, szkolę trenerów "Sieć" we Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji i Terapii PLUS Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, intensywny trening NVC oraz pedagogikę resocjalizacyjną na Uniwersytecie Wrocławskim. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności praktyczne poprzez udział w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach. Doświadczenia zawodowe zdobywała pracując w służbie zdrowia, ośrodkach interwencji kryzysowej, centrach pomocy rodzinie oraz współpracując z organizacjami pozarządowymi i placówkami oświatowymi.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Bliskie mojemu sercu jest podejście systemowe i humanistyczno – egzystencjalna. W swojej pracy łączę różne podejścia terapeutyczne, indywidualnie podchodząc do każdego człowieka. Cenię sobie autentyczność i kontakt w relacji klient – terapeuta. Pracuje z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, a także z rodzinami i w grupach wsparcia. Prowadzi także szkolenia i warsztaty dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży.

Inspiracja:

Psychoterapia jest dla niej źródłem życiowej inspiracji, odkrywaniem potencjałów tkwiących w każdym człowieku oraz możliwością autentycznego spotkania dwojga ludzi. Wspiera i towarzyszy ludziom w drodze do poznania siebie, swoich potrzeb i uczuć, do bycia w kontakcie ze sobą, do bycia autentycznym. Wierzy, że poznanie i akceptacja siebie otwiera możliwości do dotarcia do swojego wewnętrznego potencjału i znalezienia twórczych rozwiązań. Wspiera klientów w odkrywaniu ich zasobów i w odnalezieniu własnej drogi.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.