LifeFree.pl

Ewelina Winczewska

Winczewska Ewelina
Imię i nazwisko: Ewelina Winczewska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapiawloclawek.pl
E-mail: winczewskaewelina@wp.pl
Telefon: 500 659 756
Facebook: https://www.facebook.com/Centrum-Psychoterapii-i-Rozwoju-Osobistego-Gaudium-167281500501451/

Doświadczenie:

W 2012 roku ukończyła pięcioletnie studia magisterskie na wydziale psychologii, z specjalnością psycholog kliniczny. Swoje umiejętności i doświadczenie zawodowe zdobywała w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu, gdzie prowadzi terapie indywidualną, grupową oraz rodzinną. Od trzech lat pracuje jako psycholog w szkole podstawowej, w której prowadzi indywidualne konsultacje psychologiczne dla dzieci oraz rodziców. Posiada szkolenia oraz doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii krótkoterminowej w oparciu o model Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (BSFT). Mając na uwadze stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, uczestniczy w 4-letnim kursie psychoterapii Polskiego Instytutu Ericksonowskiego.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży oraz dorosłych, a także par i małżeństw. Dodatkowo zajmuje się terapią osób uzależnionych i współuzależnionych. Oferta kierowana jest do osób doświadczających następujących trudności, a także zainteresowanych rozwojem osobistym - lęk, fobie, depresja, niechęć do życia, nadmierne reagowanie na stres, niskie poczucie własnej wartości, kryzys w relacji, spowodowany np. ważnymi zmianami zachodzącymi w życiu pary, konflikty, trudności w porozumiewaniu się, poczucie oddalania się od siebie, nadużuwanie alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.