LifeFree.pl

Ewelina Konkolewska-Szczypek

Konkolewska-Szczypek Ewelina
Imię i nazwisko: Ewelina Konkolewska-Szczypek Profesja: Terapeuta
Strona www: http://neuroterapia.com.pl
E-mail: ewelina@neuroterapia.com.pl
Telefon: 690 400 310
Facebook: https://www.facebook.com/psychotestywabrzezno/

Doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Następnie kontynuowała naukę na studiach podyplomowych z psychologi klinicznej ze specjalizacją z neuropsychologii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym ukończyłam również studia podyplomowe z psychoonkologii. Jako psycholog, doświadczenie zawodowe zdobyła podczas stażu w Klinice Chirurgii Onkologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku, w Gdańskim Centrum Badań Neuropsychologicznych, gdzie badała dzieci i młodzież po urazach czaszkowo-mózgowych oraz na Oddziale Neurologicznym Szpitala Specjalistycznego św. Wojciecha w Gdańsku, gdzie poznała specyfikę pracy z pacjentami neurologicznymi oraz nabyła umiejętności przeprowadzania badań neuropsychologicznych. Współpracując z firmami szkoleniowymi zdobyła doświadczenie między innymi jako trener kompetencji psychospołecznych (komunikacja, asertywność, radzenie sobie ze stresem, poczucie własnej wartości, aktywne formy poszukiwania pracy) oraz jako doradca zawodowy.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się diagnozowaniem inteligencji dzieci od 6 do 17 roku życia przy pomocy testu WISC-R Skala Inteligencji Wechslera dla Dzieci, a także inteligencji dorosłych od 17 do 79 roku życia przy pomocy testu WAIS-R Skala Inteligencji dla Dorosłych. Bada, za pomocą testu, osobowość i temperament. Pomaga radzić sobie ze stresem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.