LifeFree.pl

Ewelina Durajczyk

Durajczyk Ewelina 2
Imię i nazwisko: Ewelina Durajczyk Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psycholog-durajczyk.pl
E-mail: ewdurajczyk@o2.pl
Telefon: 506 987 447

Doświadczenie:

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Klinicznej – Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej działającej przy Państwowej Akademii Nauk w Warszawie. Posiada Certyfikat Specjalisty w zakresie Pomocy ofiarom Przemocy w Rodzinie wydany przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku – Psychologia Kryzysu i Interwencji Kryzysowej przygotowujące do pracy z osobami zmagającymi się z sytuacjami kryzysowymi. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii – Intra przygotowującą do pracy w podejściu integracyjnym. Odbyła praktykę kliniczną na oddziale psychiatrii Szpitala Bródnowskiego oraz staż w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie – Niebieska Linia I.P.Z.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną krótko i długoterminową osób dorosłych, psychoterapię grupową, psychoterapię małżeńską/partnerską/rodzinną a także grupy wsparcia i warsztaty rozwoju osobistego. Pracuje z osobami doświadczającymi lub stosującymi przemoc (fizyczną, psychiczną, seksualną, ekonomiczną), z osobami które doświadczały różnych form przemocy w przeszłości i obecnie odczuwają jej negatywne konsekwencje. Pracuje m.in. z osobami z zaburzeniami osobowości, depresją, traumami seksualnymi.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.