LifeFree.pl

Ewa Wędrychowska

Wędrychowska Ewa
Imię i nazwisko: Ewa Wędrychowska Profesja: Coach
Strona www: http://ewedrychowska-coaching.pl
E-mail: ewa_wedrychowska@hotmail.com
Telefon: 784 092 880
Facebook: https://www.facebook.com/Ewa-W%C4%99drychowska-coaching-kariery-doradztwo-zawodowe-1385304564851786/

Doświadczenie:

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz iberystykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ma ponad 17 lat doświadczenia w biznesie. Jako menedżer HR w międzynarodowej korporacji tworzyła, wdrażała i doskonaliła procesy: rekrutacyjne, szkoleniowe i rozwojowe, odpowiadając za plany szkoleń, budżety i ich realizację dla ponad 400 pracowników. Ma doświadczenie w zarządzaniu projektami HR zarówno lokalnymi, jak i międzynarodowymi. Podczas swojej pracy wielokrotnie miała okazję współpracować w międzynarodowych i wielokulturowych zespołach, między innymi z Francuzami, Amerykanami, Czechami, Słowakami. Dobrze odnajduje się w środowisku wielokulturowym, ceniąc sobie jego wartość dodaną. Posiada również doświadczenie związane z zarządzaniem ludźmi, przez wiele lat odpowiadała za kilkuosobowy zespół pracowników.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi coaching kariery, doradztwo zawodowe, a także life coaching. Pracuje z osobami, poszukującymi zmiany lub rozwoju w swoim życiu zawodowym oraz prywatnym, a także z tymi, którzy chcą osiągnąć równowagę w obu tych sferach. Swoim klientom pomaga w wyznaczaniu właściwych dla nich celów oraz w ich realizacji, wspiera ich również m.in. w pozbywaniu się samoograniczeń i podejmowaniu trudnych decyzji. W swojej pracy stosuje podejście skoncentrowane na rozwiązaniach, zgodne z metodologią Erickson College.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.