LifeFree.pl

Ewa Szpir-Mazgaj

Szpir-Mazgaj Ewa
Imię i nazwisko: Ewa Szpir-Mazgaj Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapia-szpir.rzeszow.pl
E-mail: ewa.szpir@gmail.com
Telefon: 665 959 750
Facebook: https://web.facebook.com/psycholog.psychoterapeuta.EwaSzpir/

Doświadczenie:

Jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku psychologia o specjalności psychologia kliniczna dzieci oraz Podyplomowego Studium Przygotowania Pedagogicznego. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W ramach praktyki prywatnej zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Współpracuje z Centrum Psychiatrii ANIMA w Rzeszowie i w Kolbuszowej, gdzie prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię i poradnictwo psychologiczne w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Stale doskonali swój warsztat pracy i podnosi kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu psychoterapii i diagnozy psychologicznej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W prowadzonym prze nią gabinecie psychoterapii znajdą pomoc osoby cierpiące z powodu zaburzeń lękowych, dolegliwości psychosomatycznych, nerwic, depresji, zaburzeń osobowości, a także potrzebujące wsparcia w kryzysach życiowych. Zaprasza osoby doświadczające trudności w swoim życiu, ale także osoby które odczuwają potrzebę rozwoju, pragną lepiej poznać siebie, żyć radośniej, bardziej świadomie i satysfakcjonująco. Trudności i problemy dotykają także dzieci i młodzież. Jeśli dziecko jest niespokojne, impulsywne, odczuwa lęki, bądź inne objawy, czy też ma trudności w relacjach rówieśniczych, nauce, jego zachowanie zmieniło się i trudno mu pomóc, zaprasza na wizytę konsultacyjną.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.