LifeFree.pl

Ewa Schabek

Schabek Ewa
Imię i nazwisko: Ewa Schabek Profesja: Coach
Strona www: http://ewaschabek.pl
E-mail: kontakt@ewaschabek.pl
Telefon: 602 114 001

Doświadczenie:

Z wykształcenia jest psychologiem. Podyplomowo zdobyła kompetencje w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, prawa pracy, mediacji i negocjacji. Zawodowo od kilkunastu lat zajmuje się zarządzaniem obszarem HR w firmach o profilu doradczym, IT, produkcyjnym. Certyfikowany coach International Coaching Community. Pracuje jako trener i ambasador gier coachingowych Norman Benett, a także dyplomowany mediator I negocjator.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi life coaching, w tym zakresie specjalizuje się w coachingu zaangażowania – dotyczy pracy w obszarze wypalenia zawodowego, coachingu emerytalnym (retirement coaching) – dotyczy przygotowania do przejścia na emeryturę i coachingu konfliktów – zajmuje się kwestiami związanymi z rozwiązywaniem konfliktów. Gry coachingowe – praca z metaforą zwiększa swobodę, otwartość, spontaniczność i pomysłowość uczestników. W prowadzonych przez nią warsztatach pokazuje jak wykorzystać w procesach szkoleniowych i coachingowych gry: Sto map do celu i kryZYSK. Pasjonuje ją osiąganie porozumienia. Po to, aby rozwiązać problem, polepszyć współpracę, osiągnąć sukces, czy czasami po to, aby uwolnić się od myślenia: może trzeba było jeszcze spróbować jakoś to sensownie rozwiązać. Pomaga poprzez mediacje pracownicze.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.