LifeFree.pl

Ewa Mytych

Mytych Ewa
Imię i nazwisko: Ewa Mytych Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.ewamytych.pl
E-mail: kontakt@ewamytych.pl
Telefon: 661 968 269

Doświadczenie:

Psychologię ukończyła w 2008 roku na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i swoją praktykę rozpoczęła w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, gdzie pracuje do dzisiaj. Swoje umiejętności psychoterapeutyczne zdobywała w ramach czteroletniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie. Zwieńczeniem szkolenia było uzyskanie dyplomu psychoterapeuty psychodynamicznego w roku 2013 roku. Ukończyła również Kurs Interwencji Kryzysowej oraz uzyskała Certyfikat Terapeuty Środowiskowego przyznawany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy korzysta z aktualnych metod diagnostycznych, posiada odpowiednie do proponowanego zakresu działań kwalifikacje, które stale rozwija. Regularnie korzysta z oferty szkoleniowej i uczestniczy w konferencjach. Oferuje swoje kompetencje w pracy indywidualnej, jak i w spotkaniach z parami i rodzinami.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.