LifeFree.pl

Ewa Marchwińska

Marchwinska Ewa
Imię i nazwisko: Ewa Marchwińska Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://psychoterapia-em.pl
Telefon: 518 559 056

Doświadczenie:

W 2010 roku ukończyła psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, a w 2018 czteroletnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej przy ośrodku CBT Edu w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Praktyczne doświadczenie zawodowe zdobywała podczas staży na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych ośrodka Remedis Pro oraz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu na oddziałach: Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym, Psychiatrii Młodzieży oraz na Oddziale Psychiatrycznym Żeńskim.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest metodą leczenia zaburzeń psychicznych i behawioralnych o udowodnionej naukowo skuteczności. W psychoterapii indywidualnej osób dorosłych najważniejsza jest dla niej współpraca z pacjentem. Dąży do zbudowania solidnej i sprzyjającej relacji, opartej na szacunku i zaufaniu. Oprócz psychoterapii prowadzi także procesy life-coachingu, zajmuje się rozwojem kompetencji osobistych i społecznych oraz coachingiem twórczości.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.