LifeFree.pl

Ewa Hartman

Hartman Ewa
Imię i nazwisko: Ewa Hartman Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://ewahartman.com
E-mail: kontakt@ewahartman.com
Telefon: 600 811 360
Facebook: https://web.facebook.com/markaosobistaEwaHartman/

Doświadczenie:

Doktor prawa Szkoły Biznesu Bournemouth University. Od ponad piętnastu lat wykłada, od pięciu lat w obszarze rozwoju osobistego. Prowadziła liczne wykłady, wystąpienia i prezentacje, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, w kraju i za granicą. Od ponad 4 lat jest mentorem w Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu, gdzie uczy kompetencji miękkich.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi szkolenia dla biznesu, administracji publicznej oraz podczas festiwali rozwojowych. Specjalizuje się w tematach z zakresu budowania marki osobistej, personal branding, sztuki wystąpień publicznych, autoprezentacji, asertywności, zarządzania emocjami, szkoleń dla kobiet.

Coaching to sposób pracy z klientem, którego interesuje jego własna przyszłość. Podczas coachingu skupia się z klientem na wzmocnieniu efektywności osobistej dzięki patrzeniu do przodu i szukaniu rozwiązań, sposobów działania, które przybliżają i docelowo doprowadzają klienta do momentu, w którym chce być.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.