LifeFree.pl

Ewa Dusza

Dusza Ewa 1
Imię i nazwisko: Ewa Dusza Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.ogrodyduszy.pl
E-mail: kontakt@ogrodyduszy.pl
Telefon: 696 321 218

Doświadczenie:

Ukończyła kurs do certyfikatu psychoterapeuty w zakresie psychoterapii systemowej przy Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CM U. Kurs jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Odbyłam szereg szkoleń z zakresu terapii ericksonowskiej i hellingerowskiej - właśnie te dwa podejścia terapeutyczne są dla niej źródłem ciągłej inspiracji zarówno w pracy jak i w życiu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Zajmuje się psychoterapią indywidualną, małżeńską i rodzinną. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego oraz spotkania dla kobiet. Pracuje również z kobietami i parami, które utraciły dziecko w wyniku poronienia lub przerwania ciąży. Oferuje konsultacje i psychoterapię online. Pracuje również z dziećmi ze sprzężoną niepełnosprawnością oraz z ich rodzicami.

Inspiracja:

Nieustannie towarzyszy jej przekonanie, że trudne doświadczenia są dla człowieka nie tylko źródłem cierpienia, ale także, a może przede wszystkim szansą na dokonanie zmiany. Ma świadomość, że w psychoterapii znaczącą rolę odgrywają nie tylko deficyty. Dlatego spotykając się z drugim człowiekiem, stara się także odkrywać jego zasoby, w których tkwi potencjał i siła do bycia w pełni sobą.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.