LifeFree.pl

Ewa Cybulska

Cybulska Ewa 1
Imię i nazwisko: Ewa Cybulska Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://www.psychoterapia-cybulska.pl
E-mail: gabinet@psychoterapia-cybulska.pl
Telefon: 790 700 615

Doświadczenie:

Szkoli się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zawodowo związana jestem z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Oleśnicy oraz ze Świetlicą Środowiskową „Bratnia dłoń”, gdzie spotyka się z szerokim wachlarzem pacjentów i psychopatologii.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Specjalizuje się w indywidualnej psychoterapii dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi grupy wsparcia, warsztaty i treningi psychologiczne. Dbając o rzetelność pracy i dobro pacjentów stale poddaje się superwizji u superwizorów posiadających wieloletnie doświadczenie psychoterapeutyczne. W swojej pracy kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego psychologa i psychoterapeuty.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.