LifeFree.pl

Ewa Bigos

Bigos Ewa 2
Imię i nazwisko: Ewa Bigos Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://ewabigos.pl
E-mail: ewabigos@gmail.com
Telefon: 505 616 170
Facebook: https://web.facebook.com/psycholog.ewabigos?_rdc=1&_rdr

Doświadczenie:

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła szkolenie w zakresie warsztatu umiejętności psychospołecznych pod nadzorem merytorycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, uzyskując kompetencje trenera warsztatu umiejętności psychospołeczych. Przeszła szkolenia w Szkole Trenerów Fundacji Synapsis w Warszawie oraz Szkole Treningu Grupowego. Doświadczenie w psychoterapii i udzielaniu różnych form wsparcia zdobywała m.in. pracując w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu Zdroju, Warsztatach Terapii Zajęciowej w Żorach, Centrum Logopedycznym.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w diagnozowaniu i pomocy psychologicznej skierowanej do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Współpracuje z wieloma organizacjami i instytucjami, przygotowując i realizując warsztaty oraz treningi w zakresie umiejętności psychospołecznych. Angażuje się również w różnorodne projekty w obszarze zasobów ludzkich.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.