LifeFree.pl

Elżbieta Pniewska

Pniewska Elżbieta
Imię i nazwisko: Elżbieta Pniewska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.elzbietapniewska.pl
Telefon: 601 169 418

Doświadczenie:

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Gdańskim - specjalność kliniczna. Ukończyła Studium Psychoterapii Indywidualnej, Studium Psychoterapii Grupowej i Studium Terapii Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Od 1995 roku prowadzi praktykę prywatną, w tym diagnostykę, doradztwo, szkolenia i treningi, aktualnie głównie psychoterapię indywidualną i grupową. Pracuje we własnych gabinetach w Mrągowie i Olsztynie, pełni także dyżury w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Pracę systematycznie konsultuje u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną krótko- i długoterminową, terapię par, rodzin i grupową. Główne podejście, jakie stosuje w pracy to założenia psychodynamiczne i relacyjne.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.