LifeFree.pl

Elżbieta Grabarczyk

Grabarczyk Elżbieta 1
Imię i nazwisko: Elżbieta Grabarczyk Profesja: Terapeuta
Strona www: http://ppp-salamandra.blogspot.com
E-mail: elagrabarczyk@o2.pl
Telefon: 796 009 795
Facebook: https://www.facebook.com/ppp.salamandra/?ref=br_rs

Doświadczenie:

Ukończyłam psychologię na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła szkolenia Certyfikowany Partner Centrum Zdrowia Psychicznego Mediacje i Przygotowanie do wykonywania zawodu mediatora. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej i szkoleniowej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej praktyce stosuje podejście integracyjne, czerpiąc z dorobku uznanych nurtów psychoterapii. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół kilku obszarów: rozwoju kompetencji interpersonalnych, psychologii osobowości, zagadnień związanych z kryzysami rozwojowymi osób dorosłych, terapii uzależnień i współuzależnienia, problematyki stresu i żałoby, a także kwestii będących obszarem refleksji psychologii humanistycznej i egzystencjalnej.

Inspiracja:

Istotą procesu psychoterapii jest głęboka zmiana: myślenia, przeżywania i zachowania, dokonująca się w kontakcie psychoterapeutycznym. Wymaga ona niejednokrotnie ogromnej odwagi, a jednocześnie jest wspaniałą przygodą oraz okazją do dokonywania pasjonujących odkryć na swój temat - zarówno dla niej, jak i dla osób, z którymi pracuje.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.