LifeFree.pl

Elżbieta Brodowska

Brodowska Elżbieta 2
Imię i nazwisko: Elżbieta Brodowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://zdrowapsychika.pl
E-mail: poczta@zdrowapsychika.pl
Telefon: 604 177 550

Doświadczenie:

Absolwentka Wydziału Psychologii KUL, 3-letniego Studium Podyplomowego Psychoterapii Psychoanalitycznej w Warszawie, 3-letniego Podyplomowego Studium Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej oraz Treningu w Laboratorium Psychoedukacji, 2-letniego Studium Podyplomowego z Psychoprofilaktyki - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Lublin. Wieloletnia współpraca z lekarzami, specjalistami związanymi z Kliniką Psychiatryczną Akademii Medycznej, Instytutem Psychiatrii i Neurologii oraz Wojskową Akademią Medyczna w Warszawie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Konsultacje decydują o zakwalifikowaniu do danego rodzaju terapii: interwencyjnej, krótkoterminowej (do 20 spotkań), terapii analitycznej – długoterminowej. Terapia długoterminowa prowadzona jest w nurcie analitycznym (sesje 2 razy w tygodniu) bądź psychodynamicznym (sesje 1 raz tygodniu). Oferuje psychoterapię indywidualną, dla par, rodzinną oraz konsultacje biznesowe.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.