LifeFree.pl

Elżbieta Bojdo

Bojdo Elżbieta
Imię i nazwisko: Elżbieta Bojdo Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://www.elzbietabojdo.pl
E-mail: elzbieta.bojdo@gmail.com
Telefon: 693 338 914
Facebook: https://web.facebook.com/ebojdocoaching/

Doświadczenie:

Jest dyplomowanym coachem (Wyższa Szkoła Gospodarki), ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Pedagogikę Przedszkolną z Terapią dziecka. Od 20 lat nieprzerwanie doskonali swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach z zakresu psychologii rodziny, rozwoju małego dziecka i pedagogiki. Pracowała w wielu placówkach oświatowych: szkołach, przedszkolach oraz w Młodzieżowym Domu Kultury.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Udziela porad i pomaga zadbać o dobre relacje w rodzinach. Coaching relacji rodzinnych dąży do wspólnego znalezienia drogi, która spowoduje, że rodzina odżyje, a jej wartości będą uznane przez wszystkich jej członków. Podczas jego trwania wspólnie określa się rezultat i jakie potrzeby chcesz zrealizować. Jako trener, postara się wzmocnić możliwości klienta i zainspirować do maksymalnego wykorzystania potencjału, rozwoju oraz do zwiększenia samoświadomości. W swojej pracy stosuje kluczowe kompetencje oraz kodeks etyczny ICF.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.