LifeFree.pl

Eliza Wolańczyk

Wolańczyk Eliza
Imię i nazwisko: Eliza Wolańczyk Profesja: Coach, Terapeuta
Strona www: http://perspektywa.eu
E-mail: biuro@perspektywa.eu
Telefon: 783 031 083
Facebook: https://web.facebook.com/szkoleniaperspektywa/

Doświadczenie:

Może pochwalić się kilkunastoma tysiącami godzin pracy z ludźmi (indywidualnej i grupowej). Czerpiąc z wiedzy i doświadczenia rozwija firmę i zarządza nią. Nie ustaje w rozwoju, pasjonatka uczenia się przez całe życie. Obecnie doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w pięcioletnim, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, kursie psychoterapii. Autorka książki „Czego uczę się od zwierząt?”

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Oferuje psychoterapię, coaching i doradztwo zawodowe, które proponowane są zarówno Klientom indywidualnym, nieskutecznie poszukującym sensu, szczęścia lub samorealizacji, jak również biznesowym, chcącym obudzić w sobie nowe pokłady energii i kreatywności. Prowadzi także warsztaty dla par, rodzin oraz szkolenia dotowane z Unii Europejskiej. W swojej pracy najczęściej wykorzystuje elementy nurtu systemowego uwzględniając potrzeby i różnorodność trudności z jakimi borykają się klienci, dopasowując swój styl pracy do klienta i integrując różne metody. Mając kilkuletnie doświadczenie w pracy coacha korzysta z wiedzy i doświadczeń coachingu. Specjalizuje się w pracy nad relacjami: w związku, rodzinie, z dziećmi.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.