LifeFree.pl

Edyta Wiatrak

Wiatrak Edyta
Imię i nazwisko: Edyta Wiatrak Profesja: Terapeuta
Strona www: https://www.psychologostrow.com
Telefon: 731 353 735
Facebook: https://www.facebook.com/TerapiaOstrow/

Doświadczenie:

Posiada doświadczenie w obszarze pomagania zarówno w terapii indywidualnej i grupowej, jak również z osobami z doświadczeniem zaburzeń psychicznych zdobytym na oddziałach w szpitalach psychiatrycznych. Jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, a także City of Bristol College. Obecnie poszerza swoją wiedzę na kursie psychoterapii systemowej przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój i doskonalenie warsztatu terapeuty poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy stawia na integratywne podejście łącząc pracę różnych nurtów: poznawczo-behawioralnego, terapii schematów, mindfulness, nurtu systemowego oraz metody pracy z ciałem Alexandra Lowena, dzięki którym może przyjąć szerszą perspektywę. Specjalizuje się w poradnictwie psychologicznym, konsultacjach psychologicznych, psychoterapii indywidualnej i par.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.