LifeFree.pl

Edyta Walęciak-Skórka

Walęciak-Skórka Edyta 1
Imię i nazwisko: Edyta Walęciak-Skórka Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://wyzszypoziom.pl
E-mail: szkolenia@wyzszypoziom.pl
Telefon: 664 062 350
Facebook: https://web.facebook.com/wyzszypoziom/

Doświadczenie:

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i studiów podyplomowych Psychologia w Biznesie w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu, a także Szkoły Trenerów Brainstorm we współpracy z Krakowską Szkołą Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Swoje doświadczenie zawodowe budowała przez ponad 20 lat pracując m.in. w jednej z największych firm logistycznych w Europie, gdzie koordynowała pracą kilkudziesięciu jednostek organizacyjnych i pełniła rolę trenera wewnętrznego. Jest właścicielką Centrum szkoleniowo – coachingowego „Wyższy Poziom” i Akademii Projektantek Przyszłości. Ekspert z rozwoju osobistego w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Wciąż poszerzająca swoją wiedzę na różnych kursach, szkoleniach, seminariach i warsztatach.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Od lat prowadzi praktykę coachingową – pracuje zarówno z klientami indywidualnymi – dream coaching, jak i biznesowymi, dla których wyspecjalizowała się w coachingu menadżerskim, zawodowym, kariery oraz team coachingu. Potrzeby i komfort klientów są dla niej najważniejsze. Stawia na rzetelną wiedzę i kreatywność, słucha swoich klientów i dopasowuje się do ich oczekiwań. Dzieli się pasją i dba, by wspólnie spędzony czas był wyjątkowy. Działa uczciwie i postępuje zgodnie z zasadami etyki.

Inspiracja:

Jej celem jest przywracanie ludziom marzeń, przekuwanie ich w cele i współuczestniczenie w ich realizacji, poprzez wsparcie szkoleniowo-coachingowe. Niestrudzenie promuje rozwój i otwartość na zmiany. Chętnie dzieli się wiedzą, wierzy w swoich słuchaczy i pomaga im osiągać to, czego oni chcą. Ma w sobie to coś co porusza tłumy. Daje ludziom nadzieję i pokazuje im, ile są naprawdę warci.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.