LifeFree.pl

Edyta Naczulska

Naczulska Edyta
Imię i nazwisko: Edyta Naczulska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://pieknyumysl.org
Telefon: 509 204 794

Doświadczenie:

Certyfikowana terapeutka metody Instrumental Enrichment i Terapeutka Poznawczo-Behawioralna po ukończeniu czteroletniego szkolenia prowadzonego przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Jest w trakcie kursu kwalifikacyjnego z zakresu Hipnoterapii Pracuje równocześnie w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chorzowie. Ukończyła studium Terapii Par w Krakowie, a także studia podyplomowe „Psychokorekcja zaburzeń zachowania dzieci i młodzieży” i „Coaching, jako nowoczesne wsparcie”.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Psychoterapia, którą proponuje jest w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. To taki sposób pracy, w którym pada pytanie jak Twoja interpretacja rzeczywistości wpływa na Twoje zachowanie i emocje. Korzysta również z filozofii i narzędzi Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej. Proponuje Terapię EMDR – szczególnie wtedy, gdy Twoja historia życia zawiera traumatyczne, trudne doświadczenia, które jeszcze dziś na Ciebie negatywnie wpływają. Terapia EMDR to także propozycja dla osób z diagnozą PTSD, zaburzeniami lękowymi itp. 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.