LifeFree.pl

Dorota Stankiewicz-Skałka

Stankiewicz-Skałka Dorota
Imię i nazwisko: Dorota Stankiewicz-Skałka Profesja: Terapeuta
Strona www: http://centrumbalans.com
E-mail: info@centrumbalans.com
Telefon: 609 724 727

Doświadczenie:

Jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Do pierwszych doświadczeń zawodowych zaliczyć może m.in. pracę jako psycholog w Areszcie Śledczym, Zakładzie Poprawczym czy Sądzie Okręgowym. Po studiach rozpoczęła czteroletnie studia psychoterapii w Edynburgu. Doświadczenia w dziedzinach takich jak metody pomocy poszczególnych szkół terapeutycznych, terapia pracą, superwizja pracowników, tworzenie planów rehabilitacyjnych, terapia indywidualna i grupowa nabrała pracując m.in. dla Bethany Trust, Acron, The Royal Edinburgh Hospital, Saheliya i innych placówek. Dyplom psychoterapeuty zdobyty w Szkocji oraz tytuł psychologa zdobyty w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej pozwoliły jej na rozpoczęcie pracy w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Polsce. Dzięki kolejnym doświadczeniom zawodowym oraz regularnym udziale w szkoleniach z dziedziny psychologii nieustannie pogłębia wiedzę na temat zaburzeń, chorób psychicznych, uzależnień, postępowania z pacjentem o podwójnej diagnozie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Jest specjalistą w zakresie terapii par i małżeństw, jak również w dziedzinie zaburzeń odżywiania. Pracuje w obszarze trudności wynikających z depresji, lęków, uzależnień, zaburzeń odżywiania jak anoreksji czy bulimii oraz problemów osobowości. Stara się pomóc zrozumieć funkcjonowanie i pracować nad poczuciem sprawstwa, tak byk klient sam odzyskał władzę nad kierowaniem własnym życiem. Prowadzi następujące rodzaje terapii – psychoterapia, psychodietetyka, terapia indywidualna, terapia małżeńska, terapia par, terapia rodzinna.

Do współpracy zaprasza nie tylko osoby bezpośrednio doświadczające symptomów uzależnień i innych dolegliwości natury psychicznej ale również ich rodziny.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.