LifeFree.pl

Dorota Podgórska

Podgórska Dorota
Imię i nazwisko: Dorota Podgórska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.pila-terapia.pl
E-mail: dpodgorska@poczta.onet.pl
Telefon: 503 107 388

Doświadczenie:

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapeutów Gestalt oraz Polskiej Federacji Psychoterapii. Wiedzę zdobywała również na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu - studia podyplomowe z zakresu pomocy psychologicznej oraz profilaktyki przemocy i uzależnień. W 2001 roku rozpoczęła edukację psychologiczną w Instytucie Terapii Gestalt, gdzie ukończyła szkołę psychoterapeutów dla dorosłych. Stale poszerza umiejętności psychoterapeutyczne uczestnicząc w licznych warsztatach, szkoleniach z zakresu analizy transakcyjnej, psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W prowadzonej przez nią psychoterapii odwołuje się do teorii i myślenia gestaltowskiego, behawioralnego oraz koncepcji związanych z pracą z ciałem. Korzysta zarówno z dorobku tych podejść, jak i z technik używanych w tych szkołach terapeutycznych. W pracy terapeutycznej zwraca uwagę na to, aby dostosować metody i techniki pracy do problemu, z którym przychodzi klient oraz do wspólnie ustalonych celów terapii. W zależności od potrzeb może zaproponować psychoterapię indywidualną, małżeńską, par. Może to być terapia krótkoterminowa skupiająca się przede wszystkim na rozwiązaniu konkretnego problemu lub długoterminowa, sięgająca głębiej, obejmująca większy obszar życia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.