LifeFree.pl

Dorota Mroczkowska

Mroczkowska Dorota
Imię i nazwisko: Dorota Mroczkowska Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.cps.olsztyn.pl
E-mail: centrum.psychologiczne@wp.pl
Telefon: 531 052 830

Doświadczenie:

Jest absolwentką psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UWM w Olsztynie. Odbyłą roczne szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń u osób dorosłych. Doświadczenie zawodowe zbierała m.in. w Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie. Poza praktyką kliniczną jest wykładowcą akademickim.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pomoc kieruje do dzieci wymagających wczesnego wspomagania prawidłowego rozwoju, dzieci i młodzieży z trudnościami szkolnymi lub wychowawczymi, dorosłych z problemami osobistymi i zawodowymi. Młodzieży pomaga w wyborze zawodu i uczelni wyższej. Oferta skierowana jest również do rodziców, którzy potrzebują konsultacji, porady albo chcą poznać metody pracy psychologa, które wspierają prawidłowy rozwój ich dziecka.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.