LifeFree.pl

Dorota Lewińska-Groszewska

Lewińska-Groszewska Dorota
Imię i nazwisko: Dorota Lewińska-Groszewska Profesja: Terapeuta
Strona www: https://psychoterapia.glogow.pl
E-mail: kontakt@psychoterapia.glogow.pl
Telefon: 500 577 652
Facebook: https://web.facebook.com/psychoterapia.glogow/

Doświadczenie:

Ukończyła psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studia podyplomowe „Psychologia zarządzania” w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Odbyła staż w Wojewódzkim Szpitalu dla Psychicznie i Nerwowo Chorych w Gnieźnie. Jest uczestniczką akredytowanego kursu psychoterapeutycznego w Polskim Stowarzyszeniu Rozwoju Psychoterapii, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję jako psycholog w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym we Wschowie, Ośrodku Wsparcia Rodzin przy PSOUU w Głogowie oraz prowadzi własny gabinet.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w nurcie integracyjnym: systemowo – ericksonowskim, wykorzystującym elementy podejścia psychodynamicznego oraz poznawczo-behawioralnego. W szczególności są to psychoterapia indywidualna, psychoterapia par/małżeństw, rodzin, konsultacje/poradnictwo psychologiczne, pomoc psychologiczna w kryzysie/interwencja kryzysowa.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.