LifeFree.pl

Dorota Horzela

Dorota Horzela
Imię i nazwisko: Dorota Horzela Strona www: http://www.psychoterapia-gliwice.pl
Telefon: 793 018 339

Doświadczenie:

Zajmuje się psychoterapią osób, które doświadczają problemów emocjonalnych, dolegliwości psychosomatycznych, cierpią z powodu depresji, bezsenności, lęku, traumy, przechodzą kryzys życiowy. Prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży, konsultacje psychoterapeutyczną i psychoedukację dla rodziców.

Odbyła staż kliniczny na Oddziale Psychiatrycznym Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach. Ukończyła Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje z przekonaniem, że psychoterapia jest nie tylko procesem leczenia, ale również rozwojem, sposobem lepszego poznania siebie, odnalezienia własnego sensu bycia w świecie, swojej drogi i akceptacji siebie. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji i przestrzega zasad Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt. 

Inspiracje:

Inspiracją jest dla niej psychologia Gestalt, która jest nie tylko nurtem psychoterapeutycznym, ale także drogą samorozwoju i swoistą filozofią życia w zgodzie z którą pracuje. Uczestniczy w warsztatach rozwoju osobistego, choreoterapii i treningach terapeutycznych dla psychoterapeutów.

 

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.