LifeFree.pl

Dorota Bury

Bury Dorota 2
Imię i nazwisko: Dorota Bury Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapia-koszalin.eu
E-mail: psychoterapeuta.koszalin@gmail.com
Telefon: 503 632 289
Facebook: https://web.facebook.com/psychoterapeutakoszalin/

Doświadczenie:

Psychoterapeutka w trakcie studiów podyplomowych w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Absolwentka Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. Odbyła staż na oddziale ogólnopsychiatrycznym w szczecińskim Szpitalu Zdroje.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje w paradygmacie psychodynamicznym pod nadzorem superwizora. Psychoterapia według paradygmatu psychodynamicznego oparta jest na założeniu, że źródła problemów psychicznych nie zawsze są świadome. Psychoterapia jest pomocna nie tylko w przypadku konkretnych chorób, ale także gdy radzenie sobie z codziennością, pracą zawodową i relacjami staje się zbyt trudne. Oferuje pomoc dla osób dorosłych i młodzieży od 13. roku życia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.