LifeFree.pl

Dorota Białek

Białek Dorota 3
Imię i nazwisko: Dorota Białek Profesja: Terapeuta
Strona www: https://psychoterapiagoleniow.pl
E-mail: psychoterapia.bialek@gmail.com
Telefon: 604 261 016

Doświadczenie:

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz 4-letniej Szkoły Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Korzystała z licznych szkoleń z zakresu wspierania dzieci, młodzieży i ich rodzin.

Poprzez pracę w Poradni Zdrowia Psychicznego i w placówkach oświatowych ma doświadczenie w pracy z osobami przeżywającymi trudności związane z funkcjonowaniem w codziennym życiu, z rozpoznaniem nerwic, depresji, psychoz oraz uzależnienia od substancji psychoaktywnych. Odbyła też staż w Centre d' Information et de' Orientation w Draguignan we Francji.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię integratywną na bazie nurtu humanistycznego, zarówno w formie indywidualnej (terapia krótko i długoterminowa), jak i grupowej, a także warsztaty psychoedukacyjne, grupy wsparcia, treningi umiejętności psychospołecznych. Wspólnie z klientem zastanawia się, jakie zmiany są potrzebne i ustala najlepszą możliwą formę pomocy.

Inspiracja:

Uważa, że psychoterapia jest okazją do spotkania z osobą, której można w tajemnicy powierzyć swoje kłopoty, która wysłucha z uwagą i zrozumieniem oraz będzie towarzyszyć w poszukiwaniu lepszego, zdrowego życia. To właśnie zbudowanie dobrej relacji jest jednym z czynników leczących. Dlatego ważne jest, aby znaleźć dla siebie osobę wzbudzającą zaufanie, która nie ocenia i jest gotowa dawać wsparcie w profesjonalny sposób.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.