LifeFree.pl

Dominika Jasińska

Jasińska dominika 2
Imię i nazwisko: Dominika Jasińska Profesja: Coach, Trener
Strona www: http://www.dominikajasinska.pl
E-mail: dominika.jasinska@op.pl
Telefon: 502 544 706

Doświadczenie:

Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Gdańskim oraz Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Jest certyfikowaną trenerką CNVC Center for Nonviolent Communication NVC. Przeszła kursy: Intensywny Kurs Mediacji w oparciu o NVC, Studium Mediacji, a także intensywny trening "Coaching oparty na potrzebach". Organizuje warsztaty z Porozumienia bez Przemocy dla trenerów polskich i zagranicznych.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W pracy coachingowej łączy kilka umiejętności, pierwsza i podstawowa to umiejętność empatycznego słuchania i docierania do potrzeb, zarówno tych na powierzchni jak i ukrytych głębiej. Druga to umiejętności mediatora - praca z konfliktami (z innymi oraz naszymi, wewnętrznymi), widzenie kilku punktów widzenia. Trzecia to umiejętności coachingowe, które zdobywała na intensywnym treningu z Pernille Plantenel, certyfikowaną trenerką NVC oraz akredytowanym coachem ICF oparte o metodę „Coaching for Transformation”.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.