LifeFree.pl

Dominika Borowska-Stasica

Borowska-Stasica Dominika 1
Imię i nazwisko: Dominika Borowska-Stasica Profesja: Coach, Trener
E-mail: dominika.borowska@gmail.com
Telefon: 509 345 153
Facebook: https://web.facebook.com/dominika.borowskastasica

Doświadczenie:

Prowadzi Klub Coacha w Bielsku-Białej, jest dyrektorem firmy szkoleniowo-coachingowej Centrum Inicjowania Zmian oraz założycielką Bielskiego Centrum Coachingu w Bielsku-Białej. Uczy przyszłych coachów komunikacji i praktyki coachingowej. Współtworzy Instytut Systemowej Pracy z Rodziną POZA SCHEMATEM gdzie pracuje zespołowo z osobami indywidualnymi, parami oraz całymi rodzinami.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

W swojej pracy stosuje podejście systemowe, poznawczo-behawioralne oraz metody ekspresyjne i relaksacyjne. Bliska jest jej perspektywa humanistyczno-egzystencjalna oraz wyrażanie siebie poprzez ruch i twórczość. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe o charakterze psychoedukacyjnym i coachingowym. Wspiera kobiety w łączeniu macierzyństwa z pracą zawodową oraz poszukiwaniu swojego miejsca w świecie. Pomaga w osiąganiu celów związanych ze sferą asertywności, pewności siebie i osobistej efektywności. Regularnie superwizuje swoją pracę u osób rekomendowanych przez Izbę Coachingu i PTP.

Inspiracja:

Wieloletnie doświadczenie psychologiczne pomaga jej lepiej zrozumieć drugiego człowieka i obdarzyć go głębokim, empatycznym wsparciem. W kontakcie indywidualnym kieruje się intuicją, gruntowną wiedzą merytoryczną i wiarą w mądrość, jaką posiada każdy z nas. Niesamowitą satysfakcję przynosi jej towarzyszenie ludziom w fascynującej przygodzie jaką jest rozwój oraz pomaganie im w nawiązaniu lepszej relacji z samym sobą.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.