LifeFree.pl

Danuta Poczopko

Poczopko Danuta
Imię i nazwisko: Danuta Poczopko Profesja: Terapeuta
Strona www: http://psychoterapia-wodzislaw.pl
E-mail: dandela1@onet.eu
Telefon: 600 870 497

Doświadczenie:

Magister psychologii, absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W latach 1988 –1990 pracowała w Poradni Leczenia Uzależnień w Rybniku, gdzie zdobyła doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i ich rodzinami. Pracowała w Poradni Przeciwbólowej oraz w Poradni Psychologicznej w Rybniku, gdzie zajęła się psychoterapią, wtedy też ukończyła staż, a następnie Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się w udzielaniu pomocy indywidualnie osobom dorosłym. Pomoc psychoterapeutyczna, którą proponuje opiera się o założenia terapii nurtu humanistycznego – łączącej elementy terapii Gestalt oraz Rogersowskiej terapii skoncentrowanej na kliencie. Psychoterapia Gestalt jest jednym z podejść psychoterapeutycznych, skupiających się na kontakcie relacyjnym. Taka psychoterapia adresowana jest do osób, które nie chcą być jedynie biernym świadkiem swojego cierpienia, niemożności, obniżonego nastroju, poczucia, że ich relacje z innymi ludźmi są niesatysfakconujące.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.