LifeFree.pl

Danuta Kaźmierczak-Walo

Kaźmierczak-Walo Danuta
Imię i nazwisko: Danuta Kaźmierczak-Walo Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychologczestochowa.info
Telefon: 601 837 309

Doświadczenie:

Ukończyła wydział Filozoficzno-Historyczny kierunek Psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktualnie szkoli się w Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie, tam też superwizuje swoją pracę.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi terapię indywidualną dla osób dorosłych. W swojej pracy pomaga osobom, które znajdują się w sytuacji kryzysowej, doświadczającym objawów lękowych i depresyjnych, mających problemy w relacjach społecznych, interpersonalnych. Zaprasza osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, przeżywają kryzysy, trudności emocjonalne, załamania, cierpią na dolegliwości psychosomatyczne. Zaprasza też tych, którzy pragną zmienić swoje relacje z partnerem, z innymi ludźmi, poszukują rozwoju osobistego, poszerzenia własnej świadomości.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.