LifeFree.pl

Dagmara Marcula-Cierlak

Marcula-Cierlak Dagmara
Imię i nazwisko: Dagmara Marcula-Cierlak Profesja: Terapeuta, Trener
Strona www: http://www.psycholog-marcula.pl
E-mail: dagmara.marcula@gmail.com
Telefon: 784 004 446

Doświadczenie:

Dyplom magistra psychologii uzyskała w 2000 r. na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie, ma także tytuł Trenera Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Dodatkowo ukończyła roczny cykl szkolenia realizowany w ramach Śląskiej Szkoły Trenerów i szkolenie z zakresu "Psychoanalitycznej terapii rodzin" w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Prowadziła psychoterapię indywidualną i grupową w Ośrodku Leczniczo-Wychowawczym w Orzeszu.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych w nurcie psychodynamicznym oraz porady dla par/małżeństw. Superwizuję swoją pracę i pracuje zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.