LifeFree.pl

Cecylia Hajduk

Hajduk Cecylia
Imię i nazwisko: Cecylia Hajduk Profesja: Terapeuta
Strona www: http://www.psychoterapia.tarnow.pl
E-mail: pracownia@psychoterapia.tarnow.pl
Telefon: 606 813 226

Doświadczenie:

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. W zawodzie pracuje od 1999 r., natomiast prywatną praktykę psychoterapeutyczną prowadzi od 2008 r. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. poprzez pracę z osobami zaburzonymi psychicznie i wykluczonymi społecznie świadczoną na rzecz Ministerstwa Sprawiedliwości, w Tarnowskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy, w Centrum Rozwoju Osobowości „Ortos” w Tarnowie oraz w czasie wielomiesięcznych stażów klinicznych.

W zakresie działalności edukacyjnej wielokrotnie prowadziła treningi grupowe w ramach programów współorganizowanych przez Europejski Fundusz Społeczny. Współpracowała także z Małopolską Wyższą Szkołą Ekonomiczną w Tarnowie w zakresie nauczania elementów terapii. Zakończyła 4-letni cykl szkolenia w zakresie psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Pracuje zarówno z osobami dorosłymi jak i z młodzieżą. Ma doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej. Jeżeli problem dotyczy rodziny lub związku, na wstępną konsultację zaprasza wszystkich jej członków, jeśli tylko jest to możliwe.

Pracuje w podejściu integratywnym, ujmującym człowieka jako całość w aspekcie biologicznym, emocjonalnym, behawioralnym, społecznym i duchowym. Przyjmuje więc, że ciało, uczucia, myśli, przekonania i cały świat zewnętrzny wpływają wzajemnie na siebie, a ich integracja jest niezbędna w procesie radzenia sobie i powracania do stanu równowagi psychicznej. Dominującą formą w jej pracy jest podejście psychodynamiczne. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.