LifeFree.pl

Bożena Wujec-Ziółkowska

Wujec-Ziółkowska Bożena
Imię i nazwisko: Bożena Wujec-Ziółkowska Profesja: Coach, Terapeuta, Trener
Strona www: http://www.pracowniazmiany.pl
E-mail: kontakt@pracowniazmiany.pl
Telefon: 784 005 997
Facebook: https://www.facebook.com/akademiazmiany/

Doświadczenie:

Ukończyła I i II stopień szkolenia w nurcie Skoncentrowanym na Rozwiązaniach oraz Studia Zawodowe Coachingu w Instytucie MUKOID w Krakowie. Z wykształcenia mgr filologii polskiej w trakcie drugich studiów magisterskich o kierunku psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła również szkolenia w zakresie umiejętności trenerskich zarówno w obszarze biznesu, jak i w obszarze oświaty, co daje jej uprawnienia bycia trenerem biznesu i oświaty. Swoje doświadczenie zdobywała i zdobywa zarówno poprzez sesje z klientami prywatnymi, jak i pracowała dla dwóch Organizacji takich jak Polskie Stowarzyszenie Stwardnienia Rozsianego w Warszawie oraz Organizacja "Rodzice Razem" z siedzibą w Warszawie. Obecnie w dalszym ciągu współpracuj i robi projekty wyjazdowe dla PTSR w Warszawie. Ukończyła również roczny staż w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach w CTSR w Sopocie.

Obszary zainteresowań i metody pracy:

Specjalizuje się w coachingu w obszarze poczucia wartości, pewności siebie i efektywności osobistej. Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach jest metodą pomocy psychologicznej skuteczną m.in. w kryzysach i konfliktach, problemach komunikacyjnych, trudnościach w relacjach, doświadczaniu samotności, odrzucenia, stanach depresyjnych, załamaniu nerwowym, trudnościach w podejmowaniu decyzji, wszelkiego rodzaju uzależnieniach, przy pracy z ofiarami przemocy. TSR znakomicie sprawdza się także w pracy rozwojowej i szkoleniowej.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.